Vestel Klima Servisi

Gebze Vestel Klima – Öz Anadolu Teknik – Özel Servis Hizmetidir.

Almış olduğunuz yeni bir klimanızın montaj işlemi ya da geçmişe göre performansından pek de memnun olmadığınız klimanızın ilk günkü performansına ulaşabilmesi adına gerekli bakım işlemlerini yapmak ve tamir gerektiğinde klimanızın mevcut sorunlarını çözümleyerek tamir etmek üzere bizlere haftanın 7 gün 24 saati ulaşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve vatandaşlarımızın memnuniyeti için elindeki mevcut tüm unsurları mümkün olan en iyi şekilde kullanan Gebze Vestel Klima servisi  – Öz Anadolu Teknik`i sizler de tercih edebilir, yüzü gülen vatandaşlarımız arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Servis numaramız aracılığıyla hızlı bir şekilde, dilediğiniz an kuruluşumuza ulaşabilirsiniz.

Gebze klima servisi acil hizmetlerimizden sizler de 0538 469 07 30 aracılığıyla faydalanabilirsiniz. Servis kaydınızı oluşturmanızın ardından en kısa süre içerisinde adresinize personellerimiz ulaşacaktır. Aklınıza gelebilecek her marka klima için tamir, bakım, arıza tespit ve onarım gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Dilediğiniz an bizlere ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Aynı Gün İçerisinde Klima Bakım / Montaj / Arıza Tamir Gibi Konularda Hizmet Vermeyeyiz.

Tamiri Yapılan Cihazlar 1 Yıl Garantilidir.

Klima Servisi Olarak Gebze `de Ve Civarlarında Hızlı Ve Ekonomik Klima Tamiri , Klima Bakımı Ve Klima Montaj Hizmeti Vermekteyiz.

 

0
Klima Bakımı , Montajı Veya Arızası Giderilen Cihaz
Klima Tamiri , Bakımı Ve Montajında Ustaların Memnuniyet Değerlendirmesi
4.5/5
error: Content is protected !!