Vestel Çamaşır Makinası Servisi

Gebze Vestel Servisi – Özel Teknik Servis Olarak Faaliyet Göstermektedir. Garantisi Biten Çamaşır Makinalarının Arıza Tamir Ve Bakımlarını Ekonomik Ve Özenle Yapmaktadır.

Evlerimizin Ve Hatta Bazı İşyerlerinde Olmazsa olmazımız, yaşamımızın en büyük yardımcısı, temizlik kaynağımız çamaşır makinesi için; tecrübeli, dinamik, kaliteli çamaşır makinası servisi ile hizmetinizdeyiz.

Uzun yıllardır evlerimizde en büyük yardımcımız çamaşır makinaları, çalkalayarak yıkayan, merdanede sıkılan modellerden, tam otomatik, zaman ayarlı, onlarca yıkama programı olan, farklı modlarda çalışan, sıkan hatta kurutan cihazlar olarak gelişmeye devam etmektedir.

Bazı modellerde kurutma makinesi de mevcut olup bu gelişmiş teknolojiyi de sürekli eğitimler ile personelimize aktarmaktayız.

Çamaşır makinelerinin yanı sıra, artık birçok modeli ve işlevi olan çamaşır kurutma makineleri için de en kaliteli hizmeti servisimizde barındırmaktayız.
Bu kadar gelişen ve gün geçtikçe gerek teknoloji gerekse de verimlilik açısından değişen kıymetli yardımcımız çamaşır makinelerinin arızasında da hak ettiği değeri vermek açısından en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Aynı Gün İçeriisnde Vestel Çamaşır Makinası Servisi Hizmeti Almak İstiyorsanız Firmamızın Çağrı Merkezi Veya Teknik Servis Ustamızla İletişime Geçebilirsiniz.

Çamaşır makinesi servis hizmetimiz 09:00 – 22:00 saatleri arasında haftanın 7 günü geçerlidir. Whatsapp hattımız üzerinden çamaşır makinesi resminizi gönderebilir parça ve tamir hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sonradan çıkartılan sürpriz faturalara son.

  • Hizmette kalite ve müşteri memnuniyeti
  • Uygun Fiyatlı Hizmet
  • Hızlı ve Güvenilir Servis
  • Sektörde tecrübe
  • Garantili hizmet
  • Hizmet bölgemiz ağırlıklı olarak Gebze Haricinde , Darıca, Çayırova, Dilovası bölgelerinede Servisimiz Mevcuttur.

Tüm Model Çamaşır Makinalarının Yedek Parçaları Mevcuttur. Servis Dışında Yedek Parça Satışı Yapılmamaktadır.(Yedek Parça Talebinde Bulunmayınız.)

Gebze Vestel Çamaşır Makinası Servisi , Gebze Vestel Çamaşır Makinası Tamircisi , Gebze Vestel Çamaşır Makinası Ustası

Bu Tür Şikayetlerde Genellikle Bulunduğu Yer önemlidir. Zemin Düz Değilse Sarsıntı Olabilir. Özellikle Sıkma Yaparken Aşırı Ses Ve Hareket Olabilir.

Diğer Sorun İse Kazan İle İlgili Problemdir. Kazan Bilyeleri Problemli İse Yıkama Ve Özellikle Sıkma Esnasında Aşırı Derecede Ses Meydana Gelebilir.

Her Cihazda Olduğu Gibi Çamaşır Makinalarınında Bakıma İhtiyacı Vardır. Düzenli Aralıklar Filtre Temizliği Yapılmayan Cihazlarda Su Boşaltmama Sorunları Oluşmaktadır.

Nadir Karşılaşsakta Su Boşaltım Pompasında da Arıza Meydana Gelmiş Olabilir.

Servisimizden Teknik Yardım Alınız

Kullanmış Olduğunuz Çamaşır Makinasına Elektrik Gemiyor ise Öncelikle Prizi Kontrol Ediniz. Prizde Oluşan Yanık Vs Var İse O Prizi Kullanmayınız.

Priz İle İlgili Problem Yok İse Elektronik Aksamında Arıza Meydana Gelmiş Olabilir.

Servisimizden Teknik Yardım Talep Ediniz.

Kullanmakta Olduğunuz Çamaşır Makinasının Kapağından Su Geliyor İse Bu Sorun Genelde Körük Lastiği Denilen Parçada Deformasyon Olduğundan Yapabilir. Veya Kapakta Esneme,Çatlama Meydana Gelmiş Olabilir. 

Servisimizden Teknik yardım Alınız.

Tamir Memnuniyet Değerlendirmesi
5/5
0
Tamiri Yapılan Cihaz
error: Content is protected !!