GEBZE VESTEL SERVİSİ

BEYAZ EŞYA – KLİMA TEKNİK SERVİSİ

ÖZEL TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

GEBZE VESTEL SERVİSİ
GEBZE VESTEL SERVİSİ

GEBZE VESTEL SERVİSİ Firmamız Kocaeli`nin Gebze, Darıca, dilovası, diliskelesi, körfez, izmit veya herhangi bir ilçesinde yaşamakta olan tüm siz değerli müşterilerimize regal markalı ürünleri ve daha birçok farklı markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, klima, kombi ve fırın gibi ürünlerde teknik servis hizmeti sunmaktadır. Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak regal hizmeti vermeye devam ediyoruz. Eğer sizinde VESTEL beyaz eşyaVESTEL Klima veya kombi ürünlerinizden herhangi birinde bir arıza var ise hemen bizi arayabilir veya GEBZE VESTEL SERVİSİ online servis formu  doldurup bize yollayarak bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Bizi arayıp teknik yetkilimiz ile iletişim kurduğunuz takdirde ilerleyen süreçte telefondaki yetkili size gereken bilgileri verip sorununuza en uygun çözümleri size sunarak sizi bu zahmetten kurtaracaktır. Sürecin işleyişine kısaca değinecek olursak ilk olarak cihazınızın sorunuyla ilgili kısa bir bilgilendirme alındıktan sonra isim, adres ve telefon numaranız kaydedilir. Ardından bu bilgiler sahadaki arkadaşlarımıza iletilerek iş yoğunluğuna bağlı olarak arkadaşlarımız evinize gelmeden 30 dakika önce sizi bize vermiş olduğunuz bilgilerin içerisinde olan telefon numaranızdan size ulaşarak müsaitlik durumunuza göre cihazın bulunduğu yere gelinir veya daha sonraki bir zamana ertelenir.

GEBZE VESTEL SERVİSİ – ÖZEL SERVİS Teknik yetkilimiz cihazınızı inceleyip sorunları belirledikten sonraki süreç şu şekildedir. Regal markalı cihazınızın sorunu cihazı yerinden taşımaya gerek olmadan çözümlendirilebilecek bir sorun ise cihazınız hiç yerinden oynatılıp gereksiz yere yıpranma yaşamasını engellemek adına yerinde onarımı yapılır. Bu onarım işlemini teknik ekibimiz en temiz şekilde yapmak adına büyük bir özen gösterir. Eğer cihazın sorunu yerinde çözülebilecek bir durum değil ise cihaz atölyemize alınır ve işinin ehli ustalarımız tarafından onarılır. Gerektiği takdirde cihazın içerisinde ki parçalar onarılabilir veya parçanın değişimi yapılır. Cihazın onarımı sonrası belli bir süre teste tabi tutulur. Test sürecinin ardından eğer herhangi bir problem tespit edilmez ise cihazınızın teslimi yapılır.

Firmamız tarafından sunulan herhangi bir hizmet sonrası sizlere bir servis fişi sunulur. O fişi cihazınızın onarım işleminden sonraki bir sene saklamanız tavsiye edilmektedir. Eğer cihazınız onarımdan önceki aynı sorunu tekrar ederse bize ulaşıp size verilen fiş üzerinde ki numarayı söylediğiniz takdirde arkadaşlarımız gelip cihazınızı kontrol eder ve eğer problem bizim onardığımız yerden kaynaklıysa ücretsiz olarak cihazınızın onarımı yapılır. Bu süreç cihazın onarımından sonraki 1 sene için geçerlidir. Biz firma olarak yaptığımız işe özen gösterdiğimizden ötürü 1 sene kendi insiyatifimizi kullanarak size bu 1 senelik garantiyi sunuyoruz. Gebze regal teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli teknik servis hizmetini sunmaya gayret ediyoruz. Bu sırada bütçe dostu fiyatlandırmada en dikkat ettiğimiz konulardan birisidir. 7 gün 24 saat boyunca bize 444 60 82 numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Telefonlarınızı bekliyoruz.

Gebze VESTEL Servisi – SERVİS MERKEZİ PLUS Özel Servis Hizmeti Sunmaktayız.

Özel Teknik Servisi – Servis Merkezi Plus Güvencesi

Kocaeli Geneli Hizmet Veren Firmamız Gebze Bölgesi İçinde Hizmet Vermektedir.

Yıllardır Kocaeli Geneline Hizmet Veren Firmamız Gerek Tavsiye Gerekse İşin sağlam yapılması anlamında sürekli büyüme katederek Kocaeli Geneline Hizmet Verecek Duruma Gelmiştir.

Gebze Vestel Servisi olarak da siz değerli Beyaz Eşya Kullanıcılarına  Aynı Gün İçerisinde  Hizmet Verebilmekteyiz.

Gebze Vestel Servisi Olarak Tamiri yapılan Tüm Beyaz Eşya Ve Klimalarınız İçin 1 Yıl Parça Ve İşçilik Garantisi Vermektedir.Herhangi Bir Arıza Meydana Geldiğinde Ücretsiz Olarak Hizmet Verilmektedir.

Servis Çağırmak İçin 7/24 Çağrı Merkezi : 444 60 82 Arayabilirsiniz.

Arıza Tespiti İçin Servis Ücreti Talep Edilmemektedir.

Not : Firmamız Özel Teknik Servis Hizmeti Vermektedir.Markalar ile İlgisi Yoktur.

Gebze Vestel Servisi – Servis Merkezi Plus Kuruluşudur – 7/24 Call Center 444 60 82

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir