Firma Adı : SMP Teknik

Firma Çağrı Merkezi : 444 60 82

Firma Hizmet Alanı :  Vestel Klima Teknik Servisi

Firma  Sektörü : Vestel Beyaz Eşya – Vestel Klima Özel Teknik Servis Hizmetleri

Klima alırken markasına ve modeline çok dikkat ettiğimiz gibi   klimalarımızın tamir ve onarımında da alanında uzman servisleri tercih ederek cihazınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Kış ve yaz olmak üzere yıl boyunca ihtiyaç duyduğumuz en önemli cihazlardan bir tanesi olan klimalarımızın tamir ve onarımı  için alanında uzmanlaşmış servislere ihtiyaç duyulmaktadır.Oluşturduğumuz deneyimli ekibimiz klimanızı ilk önce yerinde incelemekte olup çok büyük arızalar ve ihtiyaç duyulması halinde klimalarınızı mekan dışına çıkarmaktadır.Sizler de yerinde tespit ve onarım sayesinde hem zamandan tasarruf etmiş hem de gereksiz taşınmalardan cihazını koruyarak,klimalarınızın ömrünü uzatmış olursunuz.

Gebze Vestel Klima Tamir ve Onarım servisi olarak son model teknik test cihazlarıyla klimalardaki arızaları gidermekteyiz. Sahip olduğumuz bu donanımları, eğitimli kadromuzla birleştirerek, sizlerin ihtiyaçlarını daha iyi analiz ediyor ve en doğru zamanda, en uygun çözümü üretiyoruz.Her türlü teknik problemlerinizde garantili ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere bir telefon uzaklığındayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir